Eloluoto
since 2017
Kouluratsastusjaoksen alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä: 11.05.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 08.05.2018
Vastuuhenkilö: Hilde (VRL-14119)
Järjestyspaikka: Eloluoto
Kutsusarjan kutsut: 001, 002, 003, 004, 005
Rajoitukset ja osallistumisohjeet
- Luokkiin otetaan 30 ratsukkoa.
- Yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan enintään 3 hevosta
- Yksi hevonen voi osallistua enintään kahteen luokkaan ja yhden kerran per luokka
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen, mutta suositeltava
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla
- Osallistuminen mahdollista vasta, kun kutsu on kalenterissa
- Ponit (säkäkorkeus alle 149 cm) saavat osallistua korkeintaan Vaativa B -tasoiseen luokkaan
Osallistuminen tapahtuu sähköpostiin eloluoto@kulovalkea.net otsikolla KRJ001-005. Osallistut samalla viiteen kutsuun, yksittäiseen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista. Kaikki samaan luokkaan osallistuvat saman luokkaotsikon alle.
Osallistumismuoto:
Luokka [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
Luokat
- Helppo A
- Vaativa B
- Vaativa A
- Prix St. Georges
- Intermediate I
- Intermediate II
- Grand Prix
Osallistujat päivitetty viimeksi 09.05.2018, 21:59.
Helppo A - 30 os.
1. Ira (VRL-14657) - Kaunon Nanomus VH18-018-0359 2. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 3. Sorel (VRL-00884) - Huvin Rameera VH17-018-2170 4. Minni (VRL-10337) - Unihuppio 5. Melina (VRL-11408) - Ruusupellon Wanelma VH18-018-0006 6. Ira (VRL-14657) - Peikkolehdon Joukahainen VH18-018-0769 7. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720 8. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043 9. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 10. Crimis (VRL-10480) - Riekontorpan Halinisti VH17-018-1443 11. Katy (VRL-00102) - Maldwyn Sprightly Bright VH18-035-0031 12. Katy (VRL-00102) - Nerywick Firelight VH16-027-0186 13. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026 14. Ginevra (VRL-11040) - Elon Vanilijataivas VH18-018-0863 15. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219 16. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Maiskutus VH18-018-0632 17. Ira (VRL-14657) - Kaunon Vipivipi VH18-018-0740 18. Katy (VRL-00102) - Show's Earl Grey VH16-035-0129 19. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444 20. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135 21. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721 22. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 23. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642 24. Minni (VRL-10337) - Moon Pirella 25. Sorel (VRL-00884) - Ashcroft Cobh Cathael VH17-035-0101 26. Dimma (VRL-08204) - Vähäpellon Juhannusuni VH16-018-2740 27. Melina (VRL-11408) - Villahaan Artekki VH18-018-0841 28. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus 29. Dimma (VRL-08204) - Ruskavaaran Tahmatassu VH18-018-0080 30. Melina (VRL-11408) - Kaunon Salmiakkipusu VH18-018-0408
Vaativa B - 30 os.
1. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen 2. Melina (VRL-11408) - Kaunon Salmiakkipusu VH18-018-0408 3. Melina (VRL-11408) - Ruusupellon Wanelma VH18-018-0006 4. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371 5. Dimma (VRL-08204) - Ponipalleron Harkimo VH17-018-1009 6. Shannon. (VRL-05645) - Bakr Zuebh al Rayydan VH18-003-0042 7. Dimma (VRL-08204) - Rohkean Kaamosaika VH15-018-0422 8. Sorel (VRL-00884) - Mörkövaaran Larissa VH15-018-2096 9. Dimma (VRL-08204) - Ruskavaaran Kultanauha VH18-018-0492 10. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720 11. Reprobate (VRL-01333) - Haamuneliö VH15-018-2387 12. Ira (VRL-14657) - Kuun Sirpale VH18-018-0213 13. Hilde (VRL-14119) - Tuomas Veturi VH18-018-0615 14. Beauvoir (VRL-14684) - Kaarnan Rähinä VH18-018-0831 15. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721 16. Hilde (VRL-14119) - Varjolaakson Lumikki VH18-018-0735 17. Melina (VRL-11408) - Villahaan Artekki VH18-018-0841 18. Ira (VRL-14657) - Peikkolehdon Joukahainen VH18-018-0769 19. Minni (VRL-10337) - Camofair S 20. maura (VRL-04116) - Ylva 21. Reprobate (VRL-01333) - Salamanja VH16-018-2110 22. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Tuutikki VH18-018-0619 23. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen 24. Minni (VRL-10337) - Em's Windir 25. Sorel (VRL-00884) - Koistilan Katkelma VH16-018-0400 26. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bahira VH18-003-0007 27. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen 28. Shannon. (VRL-05645) - Joanka al Qismat VH17-003-0122 29. Sorel (VRL-00884) - Tuulenpesän Kermit VH17-018-0110 30. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864
Vaativa A - 12 os.
1. Veera R. (VRL-10735) - PP's Aeolia 2. Veera R. (VRL-10735) - Kostenka Thrill 3. Sorel (VRL-00884) - RWR Praetorian Nadira VH14-003-0050 4. Minni (VRL-10337) - Sedina 5. Dimma (VRL-08204) - Sudentaival VH16-018-0753 6. Sorel (VRL-00884) - GL Dawar Aramus VH14-003-0048 7. Sorel (VRL-00884) - Zahwah Hadia al Najya VH12-003-0748 8. Veera R. (VRL-10735) - Priton Mistik 9. Reprobate (VRL-01333) - Scheria 'If VH12-044-0181 10. Shannon. (VRL-05645) - Magnifficoo VH18-003-0065 11. Reprobate (VRL-01333) - Commodore de Raden VH13-011-0439 12. Reprobate (VRL-01333) - Marvellous Doublette VH15-011-0303
Prix St. Georges - 8 os.
1. Reprobate (VRL-01333) - Commodore de Raden VH13-011-0439 2. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 3. Reprobate (VRL-01333) - Scheria 'If VH12-044-0181 4. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 5. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Messerklinge VH18-013-0048 6. Reprobate (VRL-01333) - Marvellous Doublette VH15-011-0303 7. maura (VRL-04116) - Rawondu Holmes 8. Ginevra (VRL-11040) - Katinas Viggo VH15-043-0104
Intermediate I - 11 os.
1. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 2. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 3. Reprobate (VRL-01333) - Avigny d'Lion VH18-044-0042 4. Veera R. (VRL-10735) - Charme LAC 5. Veera R. (VRL-10735) - Besmirch Thrill 6. maura (VRL-04116) - Raffele 7. maura (VRL-04116) - Rawondu Holmes 8. Reprobate (VRL-01333) - Brandby Burrbon VH18-044-0043 9. Veera R. (VRL-10735) - Darcy v.d. Duren 10. Reprobate (VRL-01333) - Damariss Chelm VH17-021-0252 11. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree
Intermediate II - 23 os.
1. Reprobate (VRL-01333) - Brandby Nougat Cookie VH18-011-0046 2. maura (VRL-04116) - Camaiore Thrill 3. maura (VRL-04116) - Raffele 4. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Atemberaubend VH18-013-0032 5. Veera R. (VRL-10735) - Besmirch Thrill 6. maura (VRL-04116) - Twerk It Like Miley 7. Minni (VRL-10337) - Highway Unicorn Vegas 8. Dimma (VRL-08204) - Damascus Thrill 9. Veera R. (VRL-10735) - Darcy v.d. Duren 10. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 11. Reprobate (VRL-01333) - Blackwood Bronco BG VH14-044-0314 12. Minni (VRL-10337) - Mortimer Vegas 13. Veera R. (VRL-10735) - Charme LAC 14. Frida (VRL-05826) - Derienne F 15. Frida (VRL-05826) - Empressed F 16. Frida (VRL-05826) - Lavigne F 17. Reprobate (VRL-01333) - Triton v.d. Zelos VH18-044-0044 18. Dimma (VRL-08204) - 13th Dance Shock VH14-031-0482 19. Hilde (VRL-14119) - Valentin VH18-013-0034 20. Minni (VRL-10337) - Linnbark Cotton Cream 21. Dimma (VRL-08204) - Serenity Frozen North VH16-031-0387 22. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Messerklinge VH18-013-0048 23. Dimma (VRL-08204) - Florella Delm
Grand Prix - 28 os.
1. Dimma (VRL-08204) - Damascus Thrill 2. Frida (VRL-05826) - Empressed F 3. Dimma (VRL-08204) - Camaiore Thrill 4. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Waran VH18-013-0049 5. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Scirocco VH18-013-0043 6. maura (VRL-04116) - Evelyn v. Helmwald 7. Reprobate (VRL-01333) - Marshall VH17-011-0157 8. Ginevra (VRL-11040) - Cherrypeak GINN VH17-202-0035 9. Veera R. (VRL-10735) - Roman Thrill 10. Frida (VRL-05826) - Lavigne F 11. Sorel (VRL-00884) - Byzántion VH18-076-0019 12. Minni (VRL-10337) - Mortimer Vegas 13. Veera R. (VRL-10735) - Vedic Thrill 14. Frida (VRL-05826) - Derienne F 15. Minni (VRL-10337) - Highway Unicorn Vegas 16. Minni (VRL-10337) - Linnbark Cotton Cream 17. Hilde (VRL-14119) - Valentin VH18-013-0034 18. Ginevra (VRL-11040) - Bloody Caramel GINN VH16-021-0162 19. Sorel (VRL-00884) - Armont Sixtus VH18-012-0101 20. Ginevra (VRL-11040) - Charlene F VH16-021-0163 21. Sorel (VRL-00884) - Everholt Iluxido VH18-076-0003 22. Reprobate (VRL-01333) - Oldfinion Qiana VH18-013-0024 23. Dimma (VRL-08204) - Florella Delm 24. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion der Primus VH18-013-0047 25. Reprobate (VRL-01333) - Faunus v.d. Zelos VH18-031-0083 26. Veera R. (VRL-10735) - Damson Thrill 27. maura (VRL-04116) - Adalbert 28. maura (VRL-04116) - Lumos v.d. Romilly